streda, august 15, 2018

Uncategorised

Cenník služieb ŠK Velodróm Prešov

Hodiny pre verejnosť na Velodróme

každú stredu a štvrtok od 15,00 - 19,00 hod.

Vstupné:

1€ / na 1 hodinu a 1 osobu

 
Poskytnutie velodrómu a priestorov na súťaž 15 € / na 1 hodinu
Zabezpečenie zdravotnej a záchrannej služby 40 € / na 1 hodinu
Poskytnutie velodrómu na tréning pre kluby   10 € / na 1 hodinu
Poskytnutie velodrómu na verejné tréningy   1 € / na 1 hodinu a 1 osobu 
Zapožičanie dráhového bicykla na tréning   7 € / na 1 hodinu

 

POĎAKOVANIE

Poďakovanie za 2% pre ŠK VELODRÓM

V mene mladých cyklistov ŠK VELODRÓM dovoľte, aby sme sa aj touto cestou poďakovali  všetkým,  ktorí   nám  darovali  2% zo svojich daní.

ĎAKUJEME

rodičom detí, ktorí sú  našimi aktívnymi cyklistami, ale aj tým, ktorí u nás deti nemajú a napriek tomu nás podporili.

Naša vďaka patrí aj vedeniu firiem Glunz&Jensen s.r.o., EUROVIA SK, a.s. KEN – BIKE 2001,s.r.o., KENZEL s.r.o.  a mnohým ďalším.

     Získané finančné prostriedky použijeme  predovšetkým  na zakúpenie  nových pomôcok potrebných ku kvalitnej cyklistickej príprave, a tiež k uhradeniu nevyhnutných výdavkov spojených s aktívnou účasťou na cyklistických pretekoch v tomto roku.

 

Vedenie ŠK Velodróm Prešov

o velodrome

Jediným štadiónom pre dráhovú cyklistiku na Slovensku je prešovský velodróm. Komplex v podobe betónového cyklistického štadióna s dĺžkou 333,33 metra, ktorý má na rovinkách 12-stupňový sklon a v oblúkoch elipsovitej dráhy až 37 stupňov.

Postavený bol spoločne s prevádzkovou budovou a podzemným prechodom medzi nimi, ktorý Prešovčania realizovali prostredníctvom Akcie "Z" v rokoch 1983 až 1989.  Prešovský velodróm bol ako prvý na svete postavený v pozmenených parametroch vyhlášky UCI z roku 1988. V roku 2003 tu trénoval aj cyklista Peter Sagan, päťnásobný držiteľ zeleného dresu z Tour de France. Aj napriek svojmu veku je dráha vo veľmi zachovalom stave a umožňuje cyklistom jazdiť.

           

Novinky

2% z dane

Milí športoví priatelia,
obraciame sa na vás a ľudí z vášho blízkeho okolia, rodinných príslušníkov, známych a priateľov, ktorí sú priaznivo naklonení športu a telesnej výchove detí a mládeže v našom meste, so žiadosťou o podporu Športového klubu ŠK Velodróm Prešov, konkrétne o venovanie 2% z dane za obdobie roku 2015.
Športový klub  je dobrovoľné združenie fyzických osôb, ktoré jeho prostredníctvom vykonávajú činnosti v oblasti cyklistiky, ktoré propaguje mesto Prešov a športový areál Velodrómu.
Váš príspevok v podobe 2% z Vašich daní bude vítaný a určite nám pomôže pri príprave športových podujatí v roku 2016, nech už bude jeho výška akákoľvek.
Ďakujeme.
Výkonný výbor ŠK Velodróm

Naše údaje:
Názov: Športový klub Velodrom Prešov
Adresa: Na rúrkach 12, Prešov 08001
Právna forma: občianske združenie
IČO: 42339502
Číslo účtu:
Banka:

 

 

Dokumenty na stiahnutie:

Vyhlásenie FO za rok 2015

Vyhlásenie o poukázaní podielu zaplatenej dane

mod_ninja_simple_icon_menu